SOŁECTWO
BUKOWO
od 1772 r.
1.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
BUKOWO wita
Dziś jest: sobota, 18-05-2024
Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 164
W tym miesiącu: 636
Wszystkich odwiedzin: 356718
 
Sprawdź burze
w sołectwie Bukowo
mapa burzowa ver3.jpeg
burze.dzis.net


 
 
 
 
Jaki był ubiegły 2019 rok dla sołectwa Bukowo?

Zajęcia wakacyjne

W tym roku zajęcia prowadziła Pani Magdalena Witek wraz z Panią Agatą Sygulka.
Pierwszego dnia  wszyscy spotkali się w odremontowanej świetlicy OSP. Odbyły się zajęcia plastyczne, gry i zabawy oraz nauka tańca. Drugi dzień został nazwany „Dniem Sportu”. Już z samego rana rozpoczęła się  ulubiona gra uczestników wypoczynku- podchody, natomiast po południu wszyscy spotkali się na boisku, aby wspólnie spędzić czas na rozgrywkach sportowych, z których wyścigi rzędów szczególnie przypadły do gustu.  Kolejny dzień to wyjazd szynobusem do Parku Linowego Kanyon  w Opolu, gdzie każdy bez wyjątku sprawdził poziom swojej kondycji fizycznej. Po atrakcjach były również pyszne lody.  Czwarty dzień był niejako  powtórką drugiego. Po raz kolejny zagrano w podchody, bo jak się okazało wszyscy chcieli tę zabawę  powtórzyć. Po pokonaniu kilku kilometrów, zmęczeni uczestnicy  dotarli na boisko. Tam czekało rozpalone ognisko,  na którym  każdy upiekł sobie kiełbaskę. Po posiłku wszystkim powróciły siły do dalszej zabawy. Ostatni dzień był najbardziej rekreacyjny. Z uwagi na zbliżającą się jesień nie można było już skorzystać z basenu w Opolu, dlatego zorganizowano wyjazd busem do Oleskiej Laguny. Nikt nie narzekał na zmianę planów, ponieważ basen kryty okazał się równie fajną atrakcją.
I tym sympatycznym akcentem zakończyły się zajęcia  wakacyjne w Bukowej. Na pewno dla
wszystkich były one wspaniałą przygodą wakacyjną. Pomimo dużej rozbieżności wiekowej każdy znalazł coś dla siebie i nikt się nie  nudził. Dzieci oraz młodzież bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich wyjazdach i zajęciach  na boisku  jak i w świetlicy. A lody, pączki i cukierki dodatkowo osładzały wakacje. Uczestnicy zajęć składają serdeczne podziękowania Panu Wójtowi za dofinansowanie zajęć.

Niestety niedługo kończą się wakacje i trzeba będzie znowu wracać do szkoły. Do zobaczenia za rok!

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 5.jpeg 11.jpeg 12.jpeg 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg 17.jpeg 20.jpeg 21.jpeg 22.jpeg 23.jpeg 24.jpeg 25.jpeg 26.jpeg 27.jpeg 28.jpeg 0.jpeg 1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg
 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >

piekna wies opolska.jpeg


logo lgr opolszczyzna.jpeg


zielony szkak.jpeg